S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Prezeraním webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Termíny súťaží

 

Celoštátne súťaže žiakov špeciálnych škôl a špeciálnych výchovných zariadení – rok 2024.
Celoštátne športové súťaže žiakov špeciálnych škôl a špeciálnych výchovných zariadení – rok 2024.

 

Názov súťaže

Kód súťaže

Miesto konania

                                     

Termín

                                      

Predseda komisie

                             

Členovia komisie

Suma (€)
                             

Celoštátna súťaž odborných vedomostí a praktických zručností žiakov odborných

učilíšť Slovenskej republiky v učebnom odbore

OPATROVATEĽSKÁ STAROSTLIVOSŤ

2017/14126:2

-

10G0

SŠI Medzilaborce 21. marec 2024

 Mgr. Beáta Tkáčová

SŠ Chminianske Jakubovany

Mgr. Ildikó Kánová

SŠI Tornaľa

PaedDr. Silvia Sadecká

RC Trstín

 

Celoštátna súťaž odborných vedomostí a praktických zručností žiakov odborných

učilíšť Slovenskej republiky v učebnom odbore

PRÍPRAVA, SKLADOVANIE a PREDAJ TOVARU

2017/14696:2

-

10G0 

SŠI Žilina 18. apríl 2024

Mgr. Miriam Garajová

OUI Lučenec

PaedDr. Zdenka Magulicová

RC Hlohovec

PaedDr. Mária Čabalová

SŠ Košice (Opatovská) 

 
Poézia a próza žiakov odborných učilíšť Slovenskej republiky

 2017/14130:2

-

10G0

SŠ Hlohovec 21. máj 2024

Mgr. Jaroslav Ürge

OUI Nová Ves n/Ž

Mgr. Ildikó Hrubá

SŠ Okoč

Mgr. Katarína Machovičová

OUI Trnava

 

Celoštátna súťaž odborných vedomostí a praktických zručností žiakov odborných

učilíšť Slovenskej republiky v učebnom odbore

MALIAR

 2017/14134:2

-

10G0

SŠI Snina 14. - 15. máj 2024

Ing. Jozef Ličko

SOŠ Kremnica

Mgr. Peter Tóth

RC Tornaľa

Ing. Valéria Varadská

OUI Prešov

 

Celoštátna súťaž odborných vedomostí a praktických zručností žiakov odborných

učilíšť Slovenskej republiky v učebnom odbore

CUKRÁRSKA VÝROBA

2017/14132:2

-

10G0 

OUI Nová Ves nad Žitavou 11. apríl 2024

Ing. Mária Vaľjašková

SŠI Žilina

PaedDr. Roman Štecher, MBA

SŠI KNM

PaedDr. Jana Stoláriková

OUI Mojmírovce

 

Celoštátna súťaž odborných vedomostí a praktických zručností žiakov odborných

učilíšť Slovenskej republiky v učebnom odbore

MURÁR

2017/14491:2

-

10G0 

SŠI Snina 7. - 8. máj 2024

 Mgr. Eduard Filo

OU Bratislava

PhDr. Ľubica Glombová

SŠI Námestovo

Mgr. Jozef Capcara

SŠI Medzilaborce

 

Súťaž odborných vedomostí a praktických zručnosti žiakov

odborných učilíšť
Slovenskej republiky v učebnom odbore

SLUŽBY a DOMÁCE PRÁCE

2017/14135:2

-

10G0

OUI Poprad 10. apríl 2024

PaedDr. Karin Gažiová

SŠ Nová Baňa

PaedDr. Drahoslava Vaščáková

SŠI Prakovce

Mgr. Erika Firdová

SŠI Humenné

 

 

 

         
Celoštátna súťaž žiakov v STOLNOM TENISE

2017/14511:2

-

10G0 

SŠ Dobšiná 2. - 3. máj 2024

PaedDr. Miloš Kurina

RC Veľké Leváre

Ing. Vítěslav Papřok

OUI Liptovský Mikuláš

Mgr. Vladimír Kaliňák

SŠI Svidník

 
Celoštátne športové hry žiakov odborných učilíšť – dievčatá

2017/14910:2

-

10G0 

SŠI Michalovce 22. - 23. máj 2024

Mgr. Božena Haburčáková

SŠ Bardejov

 Mgr. Peter Tóth

RC Tornaľa

Ing. Eva Macholdová

SŠ Košice (Alejova)

 
Celoštátne športové hry žiakov odborných učilíšť – chlapci

 2017/14913:2

-

10G0

SŠI Svidník 28. - 29. máj 2024

 PaedDr. Ľuboš Bazár

SŠ Spišská Nová Ves

 Mgr. Erika Firdová

SŠI Humenné

Ing. Jozef Ličko

SOŠ Kremnica

 

Celoštátne športové hry reedukačných centier a

diagnostických centier - dievčatá

2017/14928:2

-

10G0 

RC Čerenčany 19. - 21. máj 2024

Mgr. Iveta Čobanová

RC Bačkov

Mgr. Beáta Bodnárová

RC Čerenčany

Mgr. Ľubica Majorošová

RC Košice - Bankov

 

Celoštátne športové hry reedukačných centier a

diagnostických centier - chlapci

2017/14907:2

-

10G0 

RC Bačkov 27. - 29. máj 2024

Mgr. Peter Tóth

RC Tornaľa

 PaedDr. Miloš Kurina

RC Veľké Leváre

Mgr. Eva Maníková

DC Lietavská Lúčka

 

Súťaž odborných vedomostí a praktických zručnosti žiakov

odborných učilíšť
Slovenskej republiky v učebnom odbore

KUCHÁR

 2017/14127:2

-

10G0

OUI Kremnica 25. apríl 2024

 Mgr. Zuzana Tomšíková

SŠ Hlohovec

Mgr. Iveta Baková

SŠ Košice

Mgr. Katarína Machovičová

SŠ Trnava

 
Súťaž odborných vedomostí a praktických zručnosti žiakov odborných učilíšť Slovenskej
republiky v učebnom odbore ZÁHRADNÍK

2017/14114:2

10G0

OUI Želovce 16. máj 2024

Ing. Eva Macholdová

SŠ Košice

Mgr. Milada Breuerová

SŠ Dobšiná

Ing. Andrea Bánovská

OUI Želovce

 
Celoštátne športové hry reedukačných centier a diagnostických centier
chlapcov od 15 do 18 rokov

2017/14930:2

-

10G0 

RC Hlohovec 26. - 28. máj 2024

Mgr. Tomáš Hudec

RC Sološnica

 PaedDr. Miloš Kurina

RC Veľké Leváre

Mgr. Vít Hrubinák

SŠI Michalovce

 
       

 

 

 

Olympiáda ľudských práv žiakov odborných učilíšť a

reedukačných centier
Slovenskej republiky

2017/14113:2

-

10G0 

SŠ Košice, Alejová 16. apríl 2024

 Mgr. Iveta Čobanová

RC Bačkov

Mgr. Anton Horváth

RC Mlynky

PaedDr. Mária Čabalová

SŠ Košice (Opatovská)

 
GAŇOVA TARNAVA – súťažná prehliadka v prednese poézie a prózy
špeciálnych základných škôl

2017/14123:2

-

10G0 

SŠ Spišská Nová Ves 22. - 23. máj 2024

 PaedDr. Drahoslava Vaščáková

SŠI Prakovce

 Mgr. Iveta Baková

SŠ Košice

PhDr. Daniela Fecková

SŠI Trebišov

 



 

 

 

 

slot deposit pulsa mudah menang jos55